Kategorie D10C
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 2.10 km, převýšení 60 m, 5 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00
1398997 Binarová Adélka UOL 0452 C 4 = 11:04:00
2035721 Marková Ema STE 0252 C 8 = 11:08:00
......................... VAK C 12 = 11:12:00
2027230 Smolková Sabina STE 0250 C 16 = 11:16:00
446428 Tesařová Tereza KSU 0393 C 20 = 11:20:00
? Klechová Karolína VRB C 24 = 11:24:00 neregistro
446409 Hegedüšová Viktorka KSU 0353 C 28 = 11:28:00
515427 Kličková Anna KON 0272 C 32 = 11:32:00
Kategorie D12
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 2.30 km, převýšení 75 m, 6 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00
428247 Hálková Eliška UOL 0156 C 5 = 11:05:00
920661 Plhalová Šárka ASU 0097 B 9 = 11:09:00
224900 Zatloukalová Hana SSU 0158 C 13 = 11:13:00
52619 Hajduková Jana KSU 0197 C 17 = 11:17:00
2035727 Konečná Adélka UOL 0050 C 21 = 11:21:00
52579 Šinclová Kateřina ASU 0198 C 25 = 11:25:00
52523 Skoupá Vendula STE 0152 C 29 = 11:29:00
433095 Václavková Zuzana ASU 0098 C 33 = 11:33:00
......................... VAK C 37 = 11:37:00
Kategorie D14
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 3.60 km, převýšení 85 m, 8 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 11:02:00
1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 B 6 = 11:06:00
303938 Křečková Jana ZPV 9999 B 10 = 11:10:00
2025342 Zatloukalová Romana SSU 9950 B 14 = 11:14:00
53659 Habigerová Jana KSU 9888 C 18 = 11:18:00
436926 Svačinková Kateřina VRB 9899 C 22 = 11:22:00
2011813 Švancárová Veronika KSU 9853 C 26 = 11:26:00
1007537 Soldánová Tereza JPV 9899 B 30 = 11:30:00
53668 Jílková Veronika KSU 9889 C 34 = 11:34:00
52722 Vlachová Kateřina KON 9898 B 38 = 11:38:00
53670 Pukyšová Anežka KSU 9999 C 42 = 11:42:00
......................... VAK C 46 = 11:46:00
Kategorie D16
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 4.60 km, převýšení 120 m, 10 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 11:03:00
428280 Hálková Klára UOL 9754 C 7 = 11:07:00
2032188 Machusová Karolína SSU 9666 B 11 = 11:11:00
49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 15 = 11:15:00
425560 Kašparová Zuzana SSU 9661 A 19 = 11:19:00
......................... VAK C 23 = 11:23:00
Kategorie D18
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 5.10 km, převýšení 130 m, 10 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00
426325 Neumannová Anna STE 9456 B 5 = 11:05:00
8849 Vítková Lucie JPV 9474 B 9 = 11:09:00
8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 13 = 11:13:00
......................... VAK C 17 = 11:17:00
301560 Švecová Hana UOL 9451 C 21 = 11:21:00
421853 Slavíčková Klárka OOL 9562 C 25 = 11:25:00
232186 Jančová Jana VRB 9450 B 29 = 11:29:00
Kategorie D20
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 6.40 km, převýšení 160 m, 16 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 33 = 11:33:00
......................... VAK C 37 = 11:37:00
Kategorie D21
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 6.40 km, převýšení 160 m, 16 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 41 = 11:41:00
301211 Hvorecká Eva VRB 8953 C 45 = 11:45:00
52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 49 = 11:49:00
515412 Křečková Lenka ASU 9271 A 53 = 11:53:00
1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 57 = 11:57:00
......................... VAK C 61 = 12:01:00
Kategorie D35
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 4.60 km, převýšení 120 m, 9 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 7 = 11:07:00
52532 Maťátková Marcela STE 7159 C 10 = 11:10:00
? Siatková Silvie ZLH 7451 C 13 = 11:13:00
49888 Soldánová Karin JPV 6971 C 16 = 11:16:00
361997 Jeřábková Jana UOL 6954 C 19 = 11:19:00
2032169 Kašparová Ivana SSU 6951 C 22 = 11:22:00
428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 25 = 11:25:00
421852 Slavíčková Katka OOL 6955 C 28 = 11:28:00
......................... VAK C 31 = 11:31:00
436921 Svačinková Jitka VRB 7777 C 34 = 11:34:00 neregistro
352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C 37 = 11:37:00
52502 Janků Renata STE 7251 C 40 = 11:40:00
52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 43 = 11:43:00
52617 Smolíková Kateřina KSU 7793 C 46 = 11:46:00
224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 49 = 11:49:00
2032185 Ženčáková Marie 002 68 C 52 = 11:52:00 neregistro
443099 Ondráčková Adéla KSU 7676 C 55 = 11:55:00
52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 58 = 11:58:00
446419 Buiová Ája KSU 92 C 61 = 12:01:00 neregistro
52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 64 = 12:04:00
443067 Rozsívalová Helena KSU 7070 C 67 = 12:07:00
301241 Slavíková Lenka VRB 7373 C 70 = 12:10:00
52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 73 = 12:13:00
Kategorie D45
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 4.00 km, převýšení 110 m, 12 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52864 Vavrečková Ivana JPV 6363 C 4 = 11:04:00
52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 8 = 11:08:00
52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 12 = 11:12:00
52412 Smičková Eva KON 5887 C 16 = 11:16:00
......................... VAK C 20 = 11:20:00
234537 Janečková Marta JPV 6665 C 24 = 11:24:00
433098 Felklová Jarmila 002 60 C 28 = 11:28:00 neregistro
52586 Fajkusová Jitka JPV 6773 C 32 = 11:32:00
......................... VAK C 36 = 11:36:00
52445 Künstlerová Milada UOL 5651 C 40 = 11:40:00
52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 44 = 11:44:00
52560 Strachotová Eva ASU 6099 C 48 = 11:48:00
52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C 52 = 11:52:00
Kategorie D55
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 3.50 km, převýšení 95 m, 12 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 32 = 11:32:00
......................... VAK C 36 = 11:36:00
8903 Skoumalová Marie KON 4589 C 40 = 11:40:00
......................... VAK C 44 = 11:44:00
Kategorie DH10N
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 1.90 km, převýšení 65 m, 4 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Dzik Ondřej UOL 0500 C 0 = 11:00:00
2027240 Hájek Tomáš STE 0200 C 3 = 11:03:00
2020742 Kučerová Kateřina KON C 6 = 11:06:00 neregistro
? Dziková Veronika UOL C 9 = 11:09:00 neregistro
2020743 Bílá Julie KON C 12 = 11:12:00 neregistro
446437 Štábl Patrik KSU 0606 C 15 = 11:15:00
......................... VAK C 18 = 11:18:00
51197 Krčková Helena AOP 0251 C 21 = 11:21:00
49318 Mareček Karel KSU 0303 C 24 = 11:24:00
2035728 Janků Martin STE 0404 C 27 = 11:27:00
436929 Klechová Karolína AOP 0452 C 30 = 11:30:00
2027237 Hájek Marek STE 0400 C 33 = 11:33:00
......................... VAK C 36 = 11:36:00
Kategorie H10C
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 2.30 km, převýšení 65 m, 5 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Trličík Karel VRB C 3 = 11:03:00 neregistro
9132 Beneš Jan ASU 0249 C 7 = 11:07:00
? Jelínek Filip VRB C 11 = 11:11:00 neregistro
426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C 15 = 11:15:00
......................... VAK C 19 = 11:19:00
206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 C 23 = 11:23:00
2020738 Beneš Jindřich KON 0404 C 27 = 11:27:00
2032142 Svoboda Radek STE 0207 C 31 = 11:31:00
446412 Karlíček Marek KSU 0222 C 35 = 11:35:00
2027218 Světnický František STE 0204 C 39 = 11:39:00
......................... VAK C 43 = 11:43:00
443087 Štábl Adam KSU 0401 C 47 = 11:47:00
920659 Plhal Jakub ASU 0222 C 51 = 11:51:00
49418 Stryk Štěpán KSU 0306 C 55 = 11:55:00
Kategorie H12
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 2.60 km, převýšení 65 m, 9 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 11:02:00
446425 Krč Matěj KSU 0101 C 6 = 11:06:00
52718 Páleník Vojtěch KON 0011 C 10 = 11:10:00
52729 Šimek Štěpán UOL 0104 C 14 = 11:14:00
301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 B 18 = 11:18:00
446410 Kaňa Matěj KSU 0017 C 22 = 11:22:00
53565 Kroul Josef ASU 0044 B 26 = 11:26:00
229473 Šafář Vojtěch KSU 0013 C 30 = 11:30:00
301587 Siatka Václav ZLH 0000 C 34 = 11:34:00
52544 Opravil Dan ASU 0043 C 38 = 11:38:00
......................... VAK C 42 = 11:42:00
886719 Prudík Lukáš ASU 0047 C 46 = 11:46:00
49316 Šafář Martin KSU 0105 C 50 = 11:50:00
2045211 Dadák Petr JPV 0101 C 54 = 11:54:00
442855 Valenta Mikuláš KSU 0107 C 58 = 11:58:00
428210 Karásek Adam ZPV 0001 C 62 = 12:02:00
52575 Matoušek Matěj KSU 0005 B 66 = 12:06:00
2032171 Bořánek Michal STE 0007 B 70 = 12:10:00
Kategorie H14
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 3.70 km, převýšení 110 m, 11 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00
6713 Kašpar Petr SSU 9911 B 5 = 11:05:00
301552 Horčička Vít UOL 9919 B 9 = 11:09:00
1007539 Kočí Josef KON 9824 A 13 = 11:13:00
......................... VAK C 17 = 11:17:00
446448 Jílek Ondřej KSU 9908 B 21 = 11:21:00
307329 Štafa František KON 9919 C 25 = 11:25:00
443076 Ondráček Radek KSU 9933 C 29 = 11:29:00
426313 Václavek Martin ASU 9848 C 33 = 11:33:00
? Mazanec Jakub UOL 9800 C 37 = 11:37:00
361976 Štěpáník Jiří KON 9805 C 41 = 11:41:00
361917 Kotrle Viktor UOL 9808 C 45 = 11:45:00
52258 Dostál Pavel KSU 9910 C 49 = 11:49:00
253805 Janečka Viktor JPV 9917 B 53 = 11:53:00
53652 Müller Jonáš KSU 9906 B 57 = 11:57:00
361927 Beneš Miroslav KON 9915 C 61 = 12:01:00
Kategorie H16
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 4.80 km, převýšení 115 m, 12 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2020736 Dumbrovský Michal UOL 9601 C 0 = 11:00:00
433099 Mikula Jan SSU 9609 C 4 = 11:04:00
2023805 Chvátal Štěpán UOL 9600 C 8 = 11:08:00
......................... VAK C 12 = 11:12:00
232194 Matuš Vojtěch VRB 9606 B 16 = 11:16:00
428219 Žovinec Lukáš UOL 9605 B 20 = 11:20:00
1007529 Otruba Vojtěch JPV 9717 A 24 = 11:24:00
......................... VAK C 28 = 11:28:00
Kategorie H18
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 6.60 km, převýšení 150 m, 13 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 44 = 11:44:00
307332 Sklenář Martin SBR 9501 A 48 = 11:48:00
416100 Pavlík Marek ZLH 9501 B 52 = 11:52:00
......................... VAK C 56 = 11:56:00
1602630 Fajkus Radim JPV 9509 B 60 = 12:00:00
224905 Šincl Jiří ASU 9446 B 64 = 12:04:00
8851 Holinka Lukáš PTE 9421 C 68 = 12:08:00
352321 Kotrle Kamil UOL 9402 B 72 = 12:12:00
Kategorie H20
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 10.20 km, převýšení 240 m, 20 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 11:02:00
920681 Ostřanský Filip ASU 9243 B 6 = 11:06:00
......................... VAK C 10 = 11:10:00
8850 Holinka Matouš ZPV 9222 B 14 = 11:14:00
Kategorie H21
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 10.20 km, převýšení 240 m, 20 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51303 Pavlačka Ondřej ODR 8100 C 18 = 11:18:00
301557 Trávníček Jan UOL 7501 C 22 = 11:22:00
52464 Štrajt Michal TBM 8903 C 26 = 11:26:00
1007547 Skyva Petr STE 6501 C 30 = 11:30:00
8796 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 34 = 11:34:00
2027239 Skoupý Jan STE 9411 A 38 = 11:38:00
232139 Holas Tomáš AOP 7802 C 42 = 11:42:00
......................... VAK C 46 = 11:46:00
52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 50 = 11:50:00
......................... VAK C 54 = 11:54:00
52510 Janků Marek STE 7102 C 58 = 11:58:00
52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C 62 = 12:02:00
446450 Rozsíval Alois KSU 9142 C 66 = 12:06:00
51932 Klech Richard VRB 7201 C 70 = 12:10:00
428264 Borunský Tomáš AOP 7402 C 74 = 12:14:00
Kategorie H21CK
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 7.20 km, převýšení 160 m, 14 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 27 = 11:27:00
51909 Uhlíř Zbyněk SBR C 31 = 11:31:00 neregistro
......................... VAK C 35 = 11:35:00
Kategorie H35
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 7.60 km, převýšení 190 m, 21 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52725 Navrátil Václav KON 6427 C 5 = 11:05:00
301322 Slavík Tomáš VRB 6808 C 8 = 11:08:00
433096 Karásek Martin ZPV 7301 C 11 = 11:11:00
52720 Huňka Karel KON 6919 C 14 = 11:14:00
......................... VAK C 17 = 11:17:00
52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 20 = 11:20:00
253130 Krček Martin AOP 7302 C 23 = 11:23:00
515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C 26 = 11:26:00
887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 29 = 11:29:00
420422 Zatloukal Tomáš SSU 6700 C 32 = 11:32:00
2027234 Smolka Martin STE 7100 C 35 = 11:35:00
......................... VAK C 38 = 11:38:00
886275 Habiger Petr KSU 7001 C 41 = 11:41:00
980353 Prudík Jiří ASU 7001 C 44 = 11:44:00
6710 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 47 = 11:47:00
53348 Kratochvíl Karel HOB 7001 C 50 = 11:50:00
52525 Václavek Jiří STE 5701 C 53 = 11:53:00
229388 Pavlík Radek ASU 6849 C 56 = 11:56:00
2027203 Souček Jan SSU 6504 C 59 = 11:59:00
681853 Binar Robert UOL 7500 C 62 = 12:02:00
52566 Matoušek Milan KSU 6701 C 65 = 12:05:00
2019231 Dzik Martin UOL 7600 C 68 = 12:08:00
980364 Maťátko Miloslav STE 6703 C 71 = 12:11:00
Kategorie H45
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 5.80 km, převýšení 150 m, 15 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 11:03:00
886291 Paloncý Pavel KSU 6349 C 6 = 11:06:00
52733 Šimek Roman UOL 6503 C 9 = 11:09:00
2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 12 = 11:12:00
361996 Vlach Josef KON 6431 C 15 = 11:15:00
361946 Jeřábek Petr UOL 6702 C 18 = 11:18:00
52596 Dokoupil Vojtěch ZPV 6425 C 21 = 11:21:00
52462 Ženčák Jaroslav 002 61 C 24 = 11:24:00 neregistro
52539 Šincl Josef ASU 6701 C 27 = 11:27:00
342667 Slavíček Stanislav OOL 6708 C 30 = 11:30:00
52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 33 = 11:33:00
52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 36 = 11:36:00
......................... VAK C 39 = 11:39:00
52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 42 = 11:42:00
51877 Mikula Richard ABR 6601 C 45 = 11:45:00 neregistro
307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 48 = 11:48:00
307337 Višňa Milan OOL 5904 C 51 = 11:51:00
52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C 54 = 11:54:00
895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C 57 = 11:57:00
307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 60 = 12:00:00
52531 Albert František OOL 5804 C 63 = 12:03:00
52538 Kolář Leopold VRB 5404 C 66 = 12:06:00
342524 Konečný Jiří OOL 6303 C 69 = 12:09:00
52589 Felkl Luděk 002 60 C 72 = 12:12:00 neregistro
Kategorie H55
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 5.10 km, převýšení 90 m, 14 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2020740 Horký Jan UOL 4600 C 10 = 11:10:00
342563 Smolka Miloslav OOL 4901 C 14 = 11:14:00
51192 Sonnek Miloš AOP 4801 C 18 = 11:18:00
52440 Jadviščok Ladislav UOL 5101 C 22 = 11:22:00
......................... VAK C 26 = 11:26:00
52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 30 = 11:30:00
......................... VAK C 34 = 11:34:00
52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 38 = 11:38:00
52413 Skácel Jaroslav KON 4617 C 42 = 11:42:00
886293 Janů Zdeněk KSU 5749 C 46 = 11:46:00
Kategorie H65
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 4.20 km, převýšení 85 m, 10 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 7 = 11:07:00
352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 11 = 11:11:00
52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C 15 = 11:15:00
......................... VAK C 19 = 11:19:00
352323 Gottfried Jan UOL 4602 C 23 = 11:23:00
52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 27 = 11:27:00
52529 Čermák Miloslav STE 4101 C 31 = 11:31:00
52561 Sita Vratislav SSU 3000 C 35 = 11:35:00
52174 Ptáček Jiří BOV 4401 C 39 = 11:39:00
889315 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 43 = 11:43:00
Kategorie HDR
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 2.40 km, převýšení 65 m, 6 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
301263 Kopecká Nela UOL 0650 C 0 = 11:00:00 neregistro
2045208 Matečná Sofie JPV 0567 C 0 = 11:00:00
52512 Maťátko Václav STE 0500 C 0 = 11:00:00
301698 Ondruchová Anička ASU 0051 C 0 = 11:00:00 neregistro
446436 Ondráček Víťa KSU 06 C 0 = 11:00:00 neregistro
995833 Paloncý Jan KSU 08 C 0 = 11:00:00 neregistro
? Slavík Ondřej VRB C 0 = 11:00:00 neregistro
426369 Světnický Antonín STE 0800 C 0 = 11:00:00
? Uhlíř Tomášek SBR C 0 = 11:00:00 neregistro
? Vlach Timik SBR C 0 = 11:00:00 neregistro
? Šincl Martin ASU 0000 C 0 = 11:00:00 neregistro
Kategorie P3
23.06.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati
- startovní listina
délka trati 2.80 km, převýšení 130 m, 7 kontrol tištěno 21.06.2012 13:59
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
2020741 Horký Jan UOL 7100 C 0 = 11:00:00
? Jeřábková Denisa 003 C 0 = 11:00:00 neregistro
? Kopecký David UOL 7800 C 0 = 11:00:00 neregistro
? Kopecká Jitka UOL C 0 = 11:00:00 neregistro
53112 Kroulová Markéta ASU 0050 C 0 = 11:00:00 neregistro
? Pilcová Barbora 003 C 0 = 11:00:00 neregistro
51954 Slavík Martin VRB 9505 C 0 = 11:00:00
53032 Václavková Vladimíra ASU 7399 C 0 = 11:00:00 neregistro
2027210 Zatloukalová Eva SSU C 0 = 11:00:00 neregistro
438050 Švec Jaromír 001 C 0 = 11:00:00 neregistro